Služby

Preprava

Celovozová preprava

Kusová preprava

Kombinovaná preprava

JIT preprava

Špedičná činnosť

Špedičné služby sú zamerané na efektívne vynakladanie firemných zdrojov, ktoré súvisia s transportom tovaru.

Logistika

Príjem a zaskladnenie

Skladovanie

Vyskladnenie a vybavenie

Distribúcia

Pozri viac

O nás

Vážený obchodný partner,

          dovoľte, aby sme Vám predstavili našu spoločnosť MO Cargo, s. r. o., so sídlom v Bratislave. Ako svoju hlavnú činnosť poskytujeme špedičné a dopravné služby v medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej cestnej preprave kusových, paletových a balíkových zásielok, celovozové prepravy, logistiku aj skladovanie.
        Spoločnosť MO Cargo, s. r. o., bola založená v roku 2010 ako dcérska spoločnosť pôvodnej dopravnej spoločnosti fungujúcej od roku 1992 pod názvom Miroslav Ondrejkovič. Dve desaťročia skúseností získaných v medzinárodnej doprave a špedícii zúročuje naša spoločnosť vo vysokej kvalite práce a poskytovaných služieb.
        Naším prvoradým cieľom je predovšetkým poskytnúť klientovi záruku spoľahlivosti a zodpovedného prístupu v oblasti špedičných a dopravných služieb do všetkých krajín.
      Naše vozidlá spĺňajú všetky technické parametre a medzinárodné normy EURO 5. Vozidlá používané na prepravu tovaru sú poistené v zodpovedajúcej výške. Vynikajúca spoľahlivosť, hospodárnosť a príkladná bezpečnosť – to sú podstatné výkonové charakteristiky, ktorými Mercedes stanovuje štandardy v medzinárodnej diaľkovej preprave. V súčasnosti disponujeme vozovým parkom v množstve 25 vlastných nákladných vozidiel tejto značky. Sme schopní doručiť vašu zásielku v hmotnosti už od 1 kg až do 24 ton. Pre našich klientov zabezpečujeme tiež prepravy typu JIT (just in time) – prepravu expresných zásielok s presným termínom vyzdvihnutia/ dodania. U našich skúsených vodičov je dlhoročná prax v medzinárodnej preprave samozrejmosťou.
        V prípade, že nám dáte možnosť presvedčiť Vás o kvalite našich služieb, garantujeme, že našu spoluprácu rozvinieme k obojstrannej spokojnosti.
                                                                                 
                         

                                                                                                                                                       

Kto sú naši zákazníci?

Poskytujeme komplexné služby v oblasti milkrun zásielok, expres transportov, skladovania, logistiky a reklamácie v projektoch SAS Automotive Slovakia už viac ako 15 rokov. Tieto projekty nám zabezpečili spoluprácu s viac ako 210 dodávateľmi po celej Európe. Našimi nepriamymi klientmi sú: VW, Faurecia, Amazon, Continental Mechelen atď. Spolupracujeme s:

  • SAS Automotive
  • BiogasGT
  • Duvenbeck Slovakia
  • EAO Automotive
  • Kooh I Noor
  • Nifco KTS GmbH
  • Vista Trade Finance & Services Sa

Portfólio

Automotive
70%
Elektronika
10%
Nábytok
8%
Ostatné
12%
Polyfunkčné budovy
4
Vlastné vozidlá
35
Zákazníci
95
Certifikát
2

Náš tím

Kontakt

Sídlo:

MO Cargo, s. r. o.       Žitná 48,  831 06 Bratislava – Rača   Slovenská Republika

MO Cargo, s. r. o.
Koľajná 6,
831 06 Bratislava – Rača
Slovenská Republika

e-mail:

mocargo@mocargo.sk

ondrejkovic@mocargo.sk

Tel./Mob

+421 2 4463 7282

+421 905 612 573

IČO

45 935 581